Фільм про полеглого в АТО оперного співака презентують у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Катерина Гладка
1kr.ua
Фільм про загиблого в АТО українця, володара унікального голосу, яким зачаровувались оперні сцени по всьому світу, сьогодні, 29 січня, презентують у Кривому Розі.На широко анонсований показ у кінотеатр Мультиплекс Юніон прийшли волонтери, бійці АТО, музикознавці, правозахисники, криворізький люд різних професій.

Василь Сліпак майже 20 років працював у Парижі. Чоловік прагнув, згадують товариші, розповісти світові про багату оперну українську школу.

Читайте також: Рік українського кіно: у 2017-му в Україні зняли 45 фільмівСпівак не встиг цього зробити - його життя обірвала куля снайпера 29 червня 2016 року неподалік від Бахмуту на Донеччині. І лише тоді уродженець міста Львів став широко відомий на Батьківщині.

«Василь був дуже життєрадісною людиною, ідеалістом. Він сам про себе так казав. В нього було уявлення про справедливість, дуже особливе, своє. Василь мав просто фантастичну мережу друзів–Франція, Польща, Росія та ще багато інших країн. Він вмів підкупити своєю щирістю. І чітко було ясно, що, якщо він щось вирішує, то його майже неможливо переконати. Перед його черговою поіздкою на фронт, його відмовляли друзі, колеги. Зокрема, найкращий друг Євген Гальпєрін, але Василь вже тоді нікого не слухав», - згадують чоловіка його друзі.Ще цікаво те, що Василь Сліпак вчився у викладачів, які були носіями справжньої української традиції. Зокрема, його викладачка Марія Байко (якій зараз під 90) ще пам'ятає як коридорами ходила Соломія Крушельницька.


Читайте також: Не завдяки, а всупереч, - у Кривому Розі презентували фільм зі справжніми кадрами боїв із терористами

Режисери картини Леонід Кантер та Іван Ясній, продюсери Катерина Мізіна та Олександр Дріз.

У прокат стрічка вийде 8 лютого.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

51 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com