Кращий іноземний фільм на Лондонському кінофестивалі - український

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
На міжнародному кінофестивалі у Лондоні приз «Кращий іноземний фільм» отримала українська історична стрічка «Моя бабуся Фані Каплан».


Фільм вже побував на Одеському міжнародному кінофестивалі, де отримав нагороду за «Найкращу акторську роботу» Національної конкурсної програми.


Приз отримав Мирослав Слабошпицький.
Восени цього року фільм показали на Міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина) в програмі Spektrum - тенденції майбутнього. Також на початку листопада покази стрічки з успіхом пройшли в рамках «Днів українського кіно» в Бейруті (Ліван) та Будапешті (Угорщина).

На кінофестивалі London Crystal Palace International Film Festival «Моя бабуся Фані Каплан» отримав приз «Кращий іноземний фільм».

«Круто і шалено весело!», - діляться враженнями творці фільму.В основі фільму — журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. В паризькому передмісті Сент-Женев'єв Де Буа доживає останні дні старенький чоловік, який володіє щоденником своєї бабці — Фані Каплан, учасниці російського революційного руху. Вона відома, головним чином, як виконавець замаху на життя Леніна.

Із цього щоденника київська журналістка Марина, героїня фільму, дізнається пронизливу історію «сліпого» кохання Фані Каплан до чоловіка Віктора Гарського.

Гарський двічі використовував закохану в нього дівчину Фейгу (Фані Каплан) у своїх політичних іграх. Вона відбула за нього десятилітню каторгу, де осліпла. У другий раз - опинилась на місці, де він призначив їй побачення — 30 серпня 1918 року. Навряд було збігом, що це місце розташовувалося поряд з заводом Міхельсона, де стався замах на Леніна.

Виробництво фільму здійснила кінокомпанія «Гагарін Медіа». Сценаристом і продюсером стрічки є Дмитро Томашпольський, режисер - Альона Дем'яненко.

Вихід у прокат драми «Моя бабуся Фанні Каплан» очікується 8 грудня.

Пісня Джамали, української співачки, переможниці конкурсу Євробачення-2016 «Обещание» стала саундтреком фільму «Моя бабуся Фані Каплан».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 20 мин

Все хорошо

11 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com