У Кривому Розі відзначили 80-ту річницю від дня народження криворізького поета Володимира Михайличенка

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
18-го жовтня в Палаці культури «Мистецький» (колишній Артема) відбувся творчий захід на честь 80-ї річниці від дня народження криворізького поета-шестидесятника, журналіста Володимира Михайличенка. На заході були присутні родичі та друзі родини літератора, а також прихильники його творчості та школярі навчальних закладів Саксаганського району.

Основна ідея проведення заходу - популяризація творчості видатного поета, який за свої проукраїнські погляди та поезію переслідувався радянською владою,- зазначає організатор святкування Ераст Іваницький, криворізький поет, журналіст.

На сцені виступали гості, які мали честь знати Михайличенка, його родина. Криворізькі поети та письменники читали вірші поета. До святкової програми долучились криворізькі дитячі співочі та танцювальні колективи.

Для довідки. Поет Володимир Михайличенко, знаючи про те, що за ним пильно стежать радянські спецслужби, не побоявся вивісити над шахтою «Гвардійська» жовто-блакитний прапор. Після цього він був змушений покинути місто на певний час. Проте за цей вчинок Володимир розплатився життям. Одного вечора, коли він повертався додому,його побили невідомі особи. У деяких джерелах є інформація, що то були представники карального апарату тодішньої влади. Його били, примовляючи: «Вот тебе твоя Украина». Нині в Тернівському районі є вулиця, що носить ім’я видатного криворіжця, а його творчість вивчають в школах та університетахЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 10 мин

Все хорошо

06 : 51

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com