БК Кривбас вийшов на перше місце Суперліги Фаворит Спорт

Інфіз поступився в Києві Кривбасу в матчі чемпіонату України серед команд Суперліги Фаворит Спорт – 79:86.

Про це повідомляє прес-служба Федерація баскетболу України.

Стрімкий ривок 12:0 у другій половині другої чверті став запорукою підсумкового успіху Кривбасу у матчі з Інфізом.

З перших хвилин матчу господарі запропонували супернику агресивний захист і свою традиційну зброю - кидки здалеку. Вищі за класом гості тримали кошик суперника під контролем і набирали очки. Але Артем Швець триочковим і Овчаренко влучними кидками скорочували відставання. А після трюльника Добрікова вийшов вперед на екваторі чверті вже Інфіз - 12:11. Потім Швець відправив дальнім пасом у результативний прорив Лебединцева - 14:13. На цьому господарі не зупинилися- 20:15 після першої чверті.

На початку другої десятихвилинки в'юнкий Бояркін і бігмен Глєбов попри триочковий Добрікова скоротили відставання до двох очок. Лебединцев взяв тайм-аут. І чоловіча боротьба на паркеті з незначною перевагою Інфізу продовжилася. Лебединцев на 4-й хвилині збільшив перевагу господарів до 8-ми пунктів - 30:22.
М'яч у кошик у господарів після цього не йшов. А Кривбас надолужував згаяне. Після трюльника Липовцева відставання мінімальне 28:30. Він же з лінії штрафних вивів гостей вперед 32:30. Справу продовжив Ворнік 34:30. 12:0 - стрімкий ривок у другій половині другої чверті! На перерву команди пішли за рахунку 38:35 на користь гостей, які виглядали значно активнішими на підборах - 28 проти 17.

Третю чверть Кривбас провів ефективніше за студентів, у яких до того ж не йшли триочкові. Хіба що Добріков за хвилину до завершення цього відрізку матчу досяг мети кидком з-за дуги. Втім, інший триочковий, Глєбова, зафіксував перевагу Кривбаса після третьої чверті в 11 пунктів. Після цього можна було вести рівну гру з однаковими шансами на успіх, не втрачаючи переваги, але Кривбас її нарощував. За рахунку 77:60 Інфіз знову взяв тайм-аут. Він продовжував опір, але внести злам у хід зустрічі вже не було ані можливостей, ані часу. 79:86 перемога Кривбасу. Після київського турне Кривбас вийшов у лідери Суперліги Фаворит Спорт. Так, він провів на два поєдинки більше за Хімік, але южненцям ще треба виграти свої матчі.

Інфіз (Київ) – Кривбас (Кривий Ріг) – 79:86 (20:15, 15:23, 15:23, 29:25).