Сообщить
о событии

На вихідних сотні мешканців Кривого Рогу залишаться без світла

Главное фото новости

Фото: Первый Криворожский
15 та 16 травня у Кривому Розі проводитимуть планові вимкнення електроенергії.

Про це повідомляють «Дніпровські електромережі».

Світла не буде з 9:00 до 20:00.

За цей час співробітники енергопостачальної компанії виконають ряд планових ремонтних робіт та обслуговування електричних мереж.

15 травня без світла будуть мешканці вулиць:

Січеславська, 16, 16а, 18, 20
Вартаняна,7,11,9а,9б
Матросова,96,98,100,102
Щегловського,1-10
Івана Сірка,45,47,49,51
Петлякова, 2
Політехнічна, 37а, 37-39
Сєрова, 1-21, 2-26
Гете, 18-38
Сухе-Батора, 11/1,2
Ісаковського,1-23, 2-28
Баумана, 29-43, 30-40
Пржевальського, 11-21, 18-30
Пугачова, 1-21, 2-22
Лауреатів, 1-11, 2а-10а, 10
Сєрова, 23-35, 28-74
Політехнічна, 38
Чигиринська, 1-15, 2-18
Лабораторна, 39-45, 50-52
Пирогова, 54-56
Мокрицького, 1-11, 2-4, 2а,б, 20
Політехнічна, 41, 40-44
Баумана, 47
Гете, 40
Лабораторна, 47, 54, 54а
Чигиринська, 8, 13
Сухе-Батора, 3-63
Промислова,26а-48,29-71
Батьківщини,16-52,17-51
Чаплигіна,28-68,25-61
Ковровська,38-62,41-63
Лобачевського,5-51,40-86,64б
Достоевського,39-85,62-108
Петриківська,67-89,50-58,113
Інгулецька, 114-178,107-131
Паганіні, 8,7,9,13,19,20
Маміна-Сибіряка, 2-24,12а,16а,22а, 1-15,27-31
Польська, 4,8
Маршова, 7,8,
Нагорна, 88,92-102,108,112-154100/1,108/1,120а,126/1,124/1,146/1,152а,176а,176б
Нагорна, 81-155;81а,83а,103/1,141а
Шкільна, 42-102,29-91
Паганіні, 25-31,26
Маршова, 1-5
Штрауса, 2-18,43-57
Шубіна, 1-15,2-10
Стрельнікова,1
Степана Тільги,35 , 37
Соборності,54,52,46-50,44,42
Степана Тільги,39,41,43
Березнегувата 70-104
Нова 42-111
Таджикська 41-92
Горловська 1-18,
Ніколокозельська,20
Бузкова 1-10
Листопадова 1-29
Тиха 3-14
Гданська 1-25
Сім'ї Демиди 66-78
Фіалкова 1-13
Каткова 8, 10, 10 А
Найденка 1-24
Панкова 1-22
Племяшова 2-20
Мартиновича 1-12
Левицького 1-24.

16 травня світло вимикатимуть мешканцям вулиць:

Едуарда Фукса, парні 2-14
Кирило-Мефодіївська, 1
Вартаняна,7,11,9а,9б
Матросова,96,98,100,102
Щегловського,1-10
Івана Сірка,45,47,49,51
Петлякова, 2
Тимошенка, 23-55,59А,61А,63А, 34-62
Солдатська, 20-66, 25-81
Мудрості, 21а, 23-41, 28-50
Максима Кривоноса, 2-24, 24/1,31-45
Табірна, 57/1,57/2,59-71, 64,66
Пожарського, 26-36
Тимошенка, 10,12, 32
Мудрості, 7-21, 10-26
Офицерська, 6,12
Максима Кривоноса, 17-29;вул. Тимошенка, 1-21, 4-28
Красноградська, 1-19, 2-16,
Солдатська, 4-18, 7-23
Промислова,26а-48,29-71
Батьківщини,16-52,17-51
Чаплигіна,28-68,25-61
Ковровська,38-62,41-63
Лобачевського,5-51,40-86,64б
Достоевського,39-85,62-108
Петриківська,67-89,50-58,113
Холодноярська,непарні 47-103
Паризька,1-118
Василя Скрипки,86-105
Трактористів, 1-37
Варлена,1-6
Ударна,1-14,25-39
Ярошенка,31-106
Хабаровська,1,3а,7,7а,11
Соборності,11
Хабаровська,9
Хабаровська,4
Галатова,2,4,4а,6,8а,10а,12,14
Юрія Камінського,12
Хабаровська,13
Юрія Камінського,14,16
Бузкова 1-10
Листопадова 1-29
Тиха 3-14
Гданська 1-25
Сім'ї Демиди 66-78
Фіалкова 1-13
Каткова 8, 10, 10 А
Найденка 1-24
Панкова 1-22
Племяшова 2-20
Мартиновича 1-12
Левицького 1-24.

Полная версия сайта