Сообщить
о событии

Новообрані депутати облради пройшли інструктаж

Главное фото новости

Фото: Дніпропетровська облрада
1kr.ua
Депутатів Дніпропетровського облради вчать працювати із системою «Рада Дніпро».

У облраду пройшли 120 депутатів, з них 94 людини - вперше. Їх вчили голосувати "за", "проти" або "утримуватись", записуватись на виступ тощо.

Нижче наводимо список депутатів облради, обраних 25 жовтня 2020 року на чергових місцевих виборах, опублікований на центрвиборчкомі.

Партія "Громадська сила"
  1. Краснов Руслан Загідович
  2. Овчаренко Олена Леонідівна
  3. Зеєва Олена Вікторівна
  4. Сергєєв Захар Станіславович
  5. Крюкова Дар’я Олександрівна
  6. Кручінін Олександр Сергійович
  7. Афанасьєв Олександр Анатолійович
  8. Мосьпан Анна Сергіївна
  9. Мормуль Даніл Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"
  1. Удод Євген Григорович
  2. Охендовський Михайло Володимирович
  3. Живага Оксана Анатоліївна
  4. Циркін Ігор Маркович
  5. Жадан Євгеній Володимирович
  6. Сімонов Юрій Юрійович
  7. Баландін Сергій Вікторович
  8. Гальченко Андрій Володимирович
  9. Щокін Вадим Петрович
  10. Веропотвелян Микола Петрович
  11. Цвітнова Олена Віталіївна
  12. Доценко Ігор Іванович
  13. Богатирьов Андрій Валерійович
  14. Шипко Андрій Федорович
  15. Разгоняєв Михайло Васильович
  16. Адамський Анатолій Павлович
  17. політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
  18. Ульяхіна Антоніна Миколаївна
  19. Сірий Олександр Станіславович
  20. Булавка Галина Іллівна
  21. Плахотнік Олена Олександрівна
  22. Бабенко Марія Ігорівна
  23. Сотула Олександра Федорівна
  24. Скакуненко Віталій Володимирович
  25. Дубовик Віктор Анатолійович


ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

  1. Козловський Ігор Олегович
  2. Біла Дар’я Олегівна
  3. Денисенко Андрій Сергійович
  4. Запаря Тетяна Петрівна
  5. Калюшик-Пельтек Христина Миколаївна
  6. Кеда Наталія Василівна
  7. Курячий Максим Павлович
  8. Амелін Сергій Володимирович
  9. Пригунов Гліб Олександрович
  10. Порожній Юрій Володимирович
  11. Майстренко Олександр Володимирович
  12. Немченко Катерина Ігорівна
  13. Танетко Роман Віталійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

  1. Гуфман Геннадій Леонідович
  2. Сергєєв Вячеслав Сергійович
  3. Манза Сергій Вікторович
  4. Черняк Олег Іванович
  5. Кондракова Ганна В’ячеславівна
  6. Грекова Наталія Миколаївна
  7. Дегтяренко Максим Євгенович
  8. Музика Дмитро Сергійович
  9. Македонський Ігор Олександрович
  10. Корнякова Тетяна Всеволодівна
  11. Чорний Валерій Іванович
  12. Пісоцький Володимир Анатолійович
  13. Кошляк Михайло Анатолійович
  14. Березинський Володимир Павлович
  15. Кукса Анатолій Іванович
  16. Каштан Олег Васильович
  17. Лавріненко Олексій Євгенійович
  18. Селіванова Людмила Євгенівна
  19. Чиркова Олена Василівна
  20. Боровик Геннадій Васильович
  21. Піддубний Сергій Олександрович
  22. Горобець Сергій Геннадійович
  23. Борисенко Олексій Володимирович
  24. Хорішко Володимир Володимирович
  25. Холоденко Тетяна Фердинандівна
  26. Пустова Марія Іванівна
  27. Мартовицький Артур Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

  1. Резніченко Валентин Михайлович
  2. Мірошніченко Маріанна Олександрівна
  3. Турчак Альона Миколаївна
  4. Мороз Андрій Ігоревич
  5. Хазан Павло Вікторович
  6. Каширін Ігор Валерійович
  7. Чебанов Костянтин Олегович
  8. Мороз Світлана Михайлівна
  9. Андрійченко Олексій Дмитрович
  10. Лисенко Михайло Олександрович
  11. Горб Ольга Валеріївна
  12. Мухтаров Гошгар Аладдін-Огли
  13. Бабаченко Наталія Володимирівна
  14. Кужман Олег Миколайович
  15. Любоненко Юрій Вікторович
  16. Молоков Станіслав Вікторович
  17. Буряк Олександр Миколайович


ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

  1. Олійник Святослав Васильович
  2. Яковлева Олена Олександрівна
  3. Охрименко Сергій Васильович
  4. Горулько Ольга Юріївна
  5. Міфтахутдінова Діна Артурівна
  6. Масалов Михайло Вікторович
  7. Тимошенко Владлен Васильович
  8. Марченко Артем Володимирович
  9. Касьянов Нікіта Сергійович
  10. Кононенко Сергій Вікторович
  11. Світла Валерія Валеріївна
  12. Бондаренко Олександр Вікторович
  13. Лукашук Микола Васильович
  14. Савченко Олександр Миколайович
  15. Ольшанська Олена Сергіївна
  16. Пустова Аріна Олександрівна
  17. Чабанова Тетяна Сергіївна
  18. Коломоєць Анатолій Олександрович
  19. Шефер Олександр Михайлович
  20. Геккієв Артур Долхатович
  21. Ситниченко Євген Володимирович
  22. Палош Андрій Андрійович
  23. Скорук Тамара Олексіївна
  24. Гиренко Лілія Анатоліївна
  25. Заворотній Віктор Петрович
  26. Герасимчук Дмитро Юрійович
  27. Резниченко Максим Сергійович
  28. Ковальський Роман Степанович
  29. Пучка Анатолій Давидович
  30. Рой Володимир Миколайович
Як зараз виглядає список депутатів міської ради Кривого Рогу



Полная версия сайта